Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Pozvánka na poslední „Den otevřených dveří“ MONTE

Pozvánka na poslední...

Školka OstravaStokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte se naposledy ve školním roce 2018/2019 – 11. dubna ve 14.00 hodin přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele.

V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Pište či volejte zavčas a domluvte si přesný čas, volná místa jsou omezená.

Jste-li příznivci Montessori pedagogiky a nebo Vás jen zajímá, jak naše školička a škola vypadá, přijďte se k nám podívat. Rádi Vám představíme náš tým, prostory a výuku v naší škole. Pokud vybíráte pro své dítě mateřskou školu nabízíme také příležitost k nám v tento den přihlásit své dítě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V případě, že Vám den a čas nevyhovuje,

domluvte si osobní schůzku na tel. 739 527 110.

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa