8.3. Poslední den otevřených...

Odpovíme Vám i na nejzapeklitější otázky co si pro nás připravíte – MONTE Ostrava.

Přijďte si naposled prohlédnout naši školu

Poslední den otevřených dveří naší školy a předposlední naší školky. Co se bude dít? Společně se setkáme a popovídáme si, jak v naší MONTE školce a škole trávíme čas, jak to u nás chodí a jak je možné, že se naše děti samy rády učí. Srdečně Vás přivítáme již ve čtvrtek 8. 3. 2018 od 14 do 17 hodin.

Kam Vás pustíme?

Otevřeny Vám budou nejenom dveře do výukových prostor, ale defacto všude tam, kde děti jejich nožičky během dne zavedou. Do lehárny, ke stolečkům, do jídelny… A pokud budete mít štěstí a přijdete brzo, poznáte i naši usměvavou paní kuchařku.

Sledujte naši událost na facebooku.

 

Může vás zajímatNejnovější videa

Všechna videa