Honzíkova cesta školou,...

Víte jak se zachovat, když za vámi běží velký pes?

Bezpečnostní akce v naší školce

Vítězí ten, kdo je rychlejší nebo ten, co je pohotovější? Jak se správně zachovat jsme se dozvěděli na „Honzíkově cestě pro nejmenší“ s městskou policií v naší školičce. Víme tak, že čtyři nohy jsou více než dvě, a tak nejlepším řešením je sbalit se do klubíčka.

prevence mš a zš ostrava

A co když se ztratím v obchodním domě ? Nejen tyto situace jsme si zkoušeli v interaktivním programu. A za to, že nám šla bezpečnost od ruky, jsme si mohli vyzkoušet i policejní uniformu nebo jak pevná jsou pouta.

A že nám to slušelo …

Více informací o programu: http://mpostrava.cz/prevence/besedy-pro-zaky/112-materske-skoly

 

Honzíkova cesta na základní škole

I na základní školu přišly na návštěvu strážnice městské policie, které si pro nás připravily parádní program na téma bezpečnosti.

Procvičily s námi, jak se chovat k cizím lidem, jak nosit bezpečně klíče na krku a jak se zachovat, když uvidíme injekční stříkačku. Spoustu pravidel již víme od rodičů, ale takto jsme si vše zopakování zábavně.

bezpečnost na základní škole

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa