Honzíkova cesta školou,...

Víte jak se zachovat, když za vámi běží velký pes?

Bezpečnostní akce v naší školce

Vítězí ten, kdo je rychlejší nebo ten, co je pohotovější? Jak se správně zachovat jsme se dozvěděli na „Honzíkově cestě pro nejmenší“ s městskou policií v naší školičce. Víme tak, že čtyři nohy jsou více než dvě, a tak nejlepším řešením je sbalit se do klubíčka.

prevence mš a zš ostrava

A co když se ztratím v obchodním domě ? Nejen tyto situace jsme si zkoušeli v interaktivním programu. A za to, že nám šla bezpečnost od ruky, jsme si mohli vyzkoušet i policejní uniformu nebo jak pevná jsou pouta.

A že nám to slušelo …

Více informací o programu: http://mpostrava.cz/prevence/besedy-pro-zaky/112-materske-skoly

 

Honzíkova cesta na základní škole

I na základní školu přišly na návštěvu strážnice městské policie, které si pro nás připravily parádní program na téma bezpečnosti.

Procvičily s námi, jak se chovat k cizím lidem, jak nosit bezpečně klíče na krku a jak se zachovat, když uvidíme injekční stříkačku. Spoustu pravidel již víme od rodičů, ale takto jsme si vše zopakování zábavně.

bezpečnost na základní škole

Může vás zajímatNejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí