Uspali jsme broučky, do jara...

Dobrou noc beruško, dobrou noc broučku… 

Uspávání broučků nejen v mateřince

Co vlastně dělají broučci v zimě? No přece spí! První se ovšem musí hodně dobře uspat.

mateřská škola monte

To my přece dávno víme, a proto jsme broučkům připravili rozlučkovou párty, abychom je pořádně unavili a pak se jim pěkně spinkalo. I rodiče si tentokrát zapracovali. Napřed s námi doma vyráběli broučky a pak ještě chystali pohoštění na téma „plodová zelenina“, tak aby to jejich broučkům chutnalo.

uspavani broucku materska a zakladni skola

V rámci večera proběhla vystoupení, která si společně nachystala mateřská škola i základní škola. Pak již nastal čas pro lampiónový průvod a konečně tradiční rituál uspání broučka (položení broučka k lampionku). Dobrou noc …

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • 8.3. Poslední den otevřených dveří ZŠ

    Odpovíme Vám i na nejzapeklitější otázky co si pro nás připravíte – MONTE Ostrava. Přijďte si naposled prohlédnout naši školu Poslední den otevřených dveří naší školy a předposlední naší školky. Co se bude dít? Společně se setkáme a popovídáme si, jak v naší MONTE školce a škole trávíme čas, jak to u nás chodí a […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí