První pomoc v MONTE? Učíme...

Pes dokáže člověku pomoci překonávat nepříznivé životní situace, odbourávat stres, podnětně působit na paměť, mysl i rozvoj komunikace…

První pomoc na Základní škole MONTE

Opět nás navštívila labradorka Tessie, tentokrát za námi s paní terapeutkou přijela s programem „PRVNÍ POMOCI VE ŠKOLE“.

Učíme se první pomoc - Základní škola MONTE

Tessie byla báječným a klidným pacientem, na kterém se děti učily všech tříd MŠ a ZŠ učily základy první pomoci a ošetřování ran. Když se první pomoc naučily děti na Tesiie, zkoušely nové poznatky rovnou na sobě.

Výuka první pomoci na základní škole

Děti si také vyzkoušely príci se stetoskopem a poslouchání srdíčka… ale co to… že by Tesiee měla šest srdíček?… To byl ale objev, když děti zjistily, že Tesiie má v bříšku 5 štěnátek…..a až k nám přijede příště bude už hrdou maminkou….

Více o Tessie na https://www.facebook.com/hashtag/tessiepejsek

Může vás zajímat:

Canisterapie v mateřské škole
7 důvodů proč bude školní rok 2017/2018 vyjímečný
Mauglího stezka a jiné skopičárny

 

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • 8.3. Poslední den otevřených dveří ZŠ

    Odpovíme Vám i na nejzapeklitější otázky co si pro nás připravíte – MONTE Ostrava. Přijďte si naposled prohlédnout naši školu Poslední den otevřených dveří naší školy a předposlední naší školky. Co se bude dít? Společně se setkáme a popovídáme si, jak v naší MONTE školce a škole trávíme čas, jak to u nás chodí a […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí