Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Den v naší školce – zážitky, láska, učení

Den v naší školce –...

Milí rodiče, zájemci o Montessori pedagogiku a pravidelní návštěvníci našich stránek. Protože se nás často ptáte, jak probíhá den v naší školce a ve škole, rozhodli jsme, že vás naším dnem provedeme. 

Den v naší školce a ve škole

Říká se, že „jedna fotka vydá za více, než tisíc slov“, proto jsme pro vás připravili ne fotogalerii, ale rovnou celé video. Děláme pravidelné zprávičky ze školky či školy na našem facebooku, ale prožitek a atmosféra tak snadno textem zprostředkovat nelze. Pohodlně se prosím usaďte, eliminujte všechny rušivé činitele svého okolí a ponořte se do atmosféry, která panuje v Mateřské a základní škole MONTE…

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa