Jak pro své dítě vybrat...

Skončila vám mateřská dovolená? Tak právě teď určitě hledáte vhodnou mateřskou školu pro své dítě. Věříme, že babičky se jistě také rády postarají o svá vnoučata, ale bez školky se dnes už neobejdete. A pokud má vaše dítě 5let, je docházka do školky pro něj už povinná.

Jednoduše nastal čas vybrat tu správnou školku.

Školku, ve které nesplníte jen povinnost předškolního vzdělávání, ale která Vám dá více.

Přemýšlíte o Montessori mateřské škole a nevíte, zda je pro Vaše dítě to pravé? Rádi se Vám představíme a pomůžeme Vám s prvními kroky ve výběru.

V kolika letech poslat dítě do školky?

Zpravidla jdou mateřské školy pro děti od 3-6 let, ale v naší školce přijímáme děti již od dvou let. 

Je vhodné Montessori vzdělání pro mé dítě?

Na tuto otázku máme pro vás zcela jednoduchou odpověď. Montessori  pedagogika je vhodná pro všechny děti, a to bez rozdílu. Vždyť vznikla pro děti od dětí, tedy pozorováním dětí. Aby tato výchova měla ale viditelné výsledky, je nutné, aby ji rodiče porozuměli a snažili se ji aplikovat nejlépe i doma.

Přijďte na den otevřených dveří

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří do naší školky, ale i školy. Máte tak nejjednodušší možnost, jak nahlédnout do Montessori pedagogiky a udělat si tak jasnou představu. Naše učitelky vám rády ukáží veškerá prostory školky a školy a představí vám pomůcky, se kterými naše děti pracují. Budete mít také příležitost popovídat si se samotnou ředitelkou, která vám zodpoví otázky a představí koncepci a chod školy. Děti samozřejmě nezapomeňte vzít s sebou, aby si mohly vyzkoušet, jak Montessori vypadá v praxi.

Řádné termíny jsou sice pryč, ale když nám zavoláte na 739 527 110 rádi Vám uděláme speciální:)

Závěrem bychom vám snad už jen citovali název jednoho světového bestselleru od autora Roberta Fulghuma: „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.”

_DSC9167Nejnovější videa

Všechna videa