HURÁ, LYŽUJEME

Zimu netrávíme pouze ve školce a ve škole. Také v letošním roce jsme pro děti připravili v tomto týdnu  „LYŽAŘSKOU ŠKOLU“. Celý týden jezdí naše děti jezdí na Palkovický kopec, kde se pod vedením instruktorů učí lyžovat. Některé to již umí a jiné si teprve zkouší jízdu s vlekem. V každém případě je to pro ně zábava a každý den si z kopce odváží nové zkušenosti a zážitky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa