První „Noční...

Jaké to je zůstat ve školce po setmění? Na tuto a další otázky, nalezly naše děti odpovědi při první noční školce v naší mateřské škole.

Poprvé jsme spali v naší školce i přes noc.

U příležitosti ukončení projektu „V říši stromů“ byla pro děti na konci října uspořádána akce „Noční školka“. Paní učitelky pro děti připravily bohatý program a vůbec nebyl čas stýskat si po rodičích.

Kreativní činnost ve školce - podzimní panáčci

Zábava v noční školce

Z přírodních materiálů se vyráběli skřítci, z těsta otisky listů, k tomu se zpívalo, tančilo a nechybělo také noční promítání pohádky a stezka odvahy podle světelných znamení. Večer se pak všem krásně usínalo, jen paní učitelky nespaly a hlídaly sny dětí. Odměnou jim pak byla radost z toho, že i po probuzení děti zdobil úsměv a žádná slzička.

Kreativní noční školka

Noční školka v Mateřské a základní škole MONTE

Noční školka svit tajemného plátna


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Přihláška do MŠ

    KE STAŽENÍ ZDE   Stále přijímáme děti pro školní rok 2017/2018.  

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí