TĚŠÍME SE NA PRVŇÁČKY

Již v září otevíráme naši 1. třídu a právě u nás probíhají zápisy.

Využijte možnosti přihlásit své dítě do Montessori školy.

Zápis probíhá 17. února od 14. hod. v prostorách naší nové školy. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                                     Naše třída, kde se budeme učit. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šatna, která je u vstupu do třídy.                                      Umývárna. 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 739 527 110. 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa