MÁME NOVOU ŠKOLNÍ ZAHRADU

Pro školní rok 2015/2016 jsme dětem připravili nové vybavení školní zahrady. Na děti čeká krásný venkovní prostor v okolí školy, který lze využívat jak k realizaci enviromentálních aktivit,navazujících na výuku,tak k naplnění potřeby pohybu,  odpočinku a relaxaci. Vytvořili jsme zahradu, která je v jednotném principu. Všechny prvky jsou ze stejného materiálu  (dřeva) a v příjemném barevném ladění.

Děti se zde mohou věnovat péči o rostliny a drobné živočichy, mají zde smyslové podněty k poznání různých druhů přírodnin, prostor k pohybu a k námětové  hře.

Naši novou zahradu tvoří jak výukové prvky, tak sportovně pohybové (s požadovanou certifikací) a herní. Naleznete u nás smyslový chodník, záhony, ubikaci pro hmyz, dětský domeček, sestavu se skluzavkou, pískoviště, vláček, lanovou sestavu s horolezeckou stěnou, balanční prvky, houpadla s motivem koní aj.

Přejeme Vám všem krásné léto a budeme se těšit na setkání po prázdninách.

Pozn. Mateřská škola MONTE je uzavřena od 20. 7. – 7. 8. 2015.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa