Svátek dětí s klaunem Bobem

Vážení rodiče,

také v naší školce jsme oslavovali svátek dětí. Pro naše děti jsme v pátek 29. 5. 2015 uspořádali oslavu, na které vystoupil balonkový klaun BOB a nechyběly také legrácky a dobrůtky. Děti mohly skotačit na skákacím hradu a zároveň si vyzkoušet své jezdecké dovednosti jízdou na ponících.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa