Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Otevíráme 1. základní školu Montessori v Ostravě.

Otevíráme 1. základní...

Vážení příznivci Montessori pedagogiky,

s potěšením Vám již můžeme oznámit, že se nám podařil další významný počin. Od září 2016 otevíráme 1. Montessori základní školu v Ostravě. Základní škola se bude nacházet ve stejné budově jako je Mateřská škola MONTE. Také základní škola je zapsána v rejstříku škol a školských zřízení a svou kvalitou bude navazovat na práci pedagogů mateřské školy.

Od září 2015 si můžete prohlédnout nově rekonstruované prostory základní školy. V současné době pracujeme na webových stránkách, kde Vás budeme průběžně informovat o dění v naší škole.

Děkujeme Vám za přízeň s těšíme se na Vás.

Více informací Vám poskytneme na našich telefonních číslech:

Mgr. Marie Švrčková, Ph.D.
ředitelka školy
T: +420 739 527 110

E: marie.svrckova@montessoriostrava.cz

Jitka Svobodová

asistentka ředitele

 T: +420 739 527 110

E: jitka.svobodova@montessoriostrava.cz


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa