Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Víte, jak to chodí na záchranném středisku 112? Naše děti to již ví.

Víte, jak to chodí na...

Ukončili jsme projekt „Profese zblízka“, během kterého měly děti možnost poznat řadu profesí. Naučily se např. přišít knoflík jako švadlena nebo si vyzkoušely, jak se tká na tkacím stavu. Nejvíce je však zaujala interaktivní přednáška policistek městské policie Ostrava a návštěva záchranného areálu 112 v Ostravě Výškovicích. Hasiči nám ukázali, co vše musí umět a jak to vypadá v hasičském autě. Také jsme si vyzkoušeli jejich oblek. A že byl pořádně těžký. Také víme, jak se jmenuje žlutý záchranný vrtulník. Je to přece Kryštof.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa