Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Naše školka se úspěšně zúčastnila soutěže Postavme společně Betlém.

Naše školka se úspěšně...

Dovolte nám, vážení rodiče, dámy a pánové, abychom se s Vámi podělili o úspěch!

Naše Mateřská škola MONTE se úspěšně zúčastnila soutěže „Postavme společně Betlém“, kde vyhrála cenu poroty. Děti předvedly mimořádné schopnosti a pečlivost při práci s přírodním materiálem (ovčí vlnou) a vytvořily krásné umělecké dílo. Prohlédněte si všechny výtvory v galerii.

V neděli 7. 12. 2014 pak proběhlo v AVION Shopping parku v Ostravě slavnostní předání ceny vítězům. Naše mateřská škola vyhrála ocenění ve výši 2000 Kč . Pořadatelem akce byla společnost Right Power Energy za podpory Hitrádia Orion. Do soutěže bylo zasláno přes 400 figurek z mateřských a základních škol. Porota vybrala pouze 12 nejúspěšnějších, které byly odměněny. Figurky naší Mateřské školy MONTE patřily mezi nejúspěšnější. Na akci nás přišly podpořit naše děti i s rodiči. Všem děkujeme za účast. Pokud jste akci nestihli, nevadí. Figurky budou v AVION Shopping parku vystaveny až do nového roku.

Přejeme Vám krásný advent.

Tým MONTE.Nejnovější videa

Všechna videa