Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Naše školka se úspěšně zúčastnila soutěže Postavme společně Betlém.

Naše školka se úspěšně...

Dovolte nám, vážení rodiče, dámy a pánové, abychom se s Vámi podělili o úspěch!

Naše Mateřská škola MONTE se úspěšně zúčastnila soutěže „Postavme společně Betlém“, kde vyhrála cenu poroty. Děti předvedly mimořádné schopnosti a pečlivost při práci s přírodním materiálem (ovčí vlnou) a vytvořily krásné umělecké dílo. Prohlédněte si všechny výtvory v galerii.

V neděli 7. 12. 2014 pak proběhlo v AVION Shopping parku v Ostravě slavnostní předání ceny vítězům. Naše mateřská škola vyhrála ocenění ve výši 2000 Kč . Pořadatelem akce byla společnost Right Power Energy za podpory Hitrádia Orion. Do soutěže bylo zasláno přes 400 figurek z mateřských a základních škol. Porota vybrala pouze 12 nejúspěšnějších, které byly odměněny. Figurky naší Mateřské školy MONTE patřily mezi nejúspěšnější. Na akci nás přišly podpořit naše děti i s rodiči. Všem děkujeme za účast. Pokud jste akci nestihli, nevadí. Figurky budou v AVION Shopping parku vystaveny až do nového roku.

Přejeme Vám krásný advent.

Tým MONTE.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa