DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče,

nemáte li ještě pro své dítě vybranou školku a stále se rozhodujete, využijte našeho dne otevřených dveří,

který se koná 4. 12. 2014 od 14. 00 – 17.30 hod.

Rádi Vám naší školku představíme a zodpovíme všechny otázky.

Vezměte s sebou také Vaše děti, mohou si vyzkoušet práci s Montessori pomůckami.

Těšíme se na Vás.

 

 

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa