Den otevřených dveří

Přijďte se k nám podívat. Nevíte jak probíhá Montessori výuka?

Každou první středu v měsíci máme otevřenou školu pro rodiče se zájmem o zapsání svého dítěte do naší školy – vždy po předchozí domluvě!

Jsme „OTEVŘENÁ ŠKOLKA PRO VŠECHNY“.

Přijďte se k nám podívat se svým dítětem a zapojte své dítě do výuky „na zkoušku“ (pozn. neplatí v letním provozu školky).

Naše Montessori školka je dobře dostupná z těchto městských obvodů:

 • Ostrava-Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice
 • Mariánské Hory, Hulváky, Moravská Ostrava a Přívoz, Vítkovice
 • Nová Ves, Svinov, Třebovice
 • Martinov, Plesná, Poruba, Pustkovec
 • Ostrava-Jih
 • Slezská Ostrava

Mateřská škola MONTE je „ŠKOLA, KTERÁ ROZUMÍ DĚTEM I VÁM“!


 • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

  Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

  Více informací
 • Chcete prohlídku?

  Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

  Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa